חברת מכשירי תנועה ומכוניות היא אחת מחברות הרכב

אודות החברה

עוצמה, ניסיון, איכות

למן היווסדה, בשנת 1949, משמשת חברת מכשירי תנועה כסמל לאיכות, מובילות והוגנות בשוק הרכב בישראל. במשך כל שנות פעילותה הפגינה החברה יצירתיות וחזון ושימשה כבית טוב למותגי איכות בינלאומיים.  במשך השנים בנתה החברה תשתית ניהולית ותפעולית איתנה, המשמשת כבסיס לכל פעילויותיה ופעילויות חברות הבת שלה. בסיס זה, כמו גם חוסנה הפיננסי של החברה, מעניקים לשותפיה המקומיים והבינלאומיים שקט וביטחון.

בשנת 2004 פוצלה פעילותה העסקית של מכשירי תנועה, ונוסדה חברת מכשירי תנועה ומכוניות (2004) הנמצאת בבעלות חברות שבשליטת צבי נטע. החברה עוסקת בכל הפעילות המסחרית, ייבוא שווק והפצה של כלי רכב ומוצריו, בעוד שאחזקות הנדל"ן והפעילות התעשייתית נותרו בידי מכשירי תנועה.

מכשירי תנועה נמנית עם האבות המייסדים של ענף הרכב בישראל והינה היבואנית והמשווקת הרשמית בישראל של מותג הרכב סוזוקי.
לחברה אולמות תצוגה וסוכנויות מורשות בפריסה ארצית לשיווק רכבי סוזוקי.
מערך שירות הכולל מרכזי שירות בבעלות החברה בפתח תקווה, תל אביב, חיפה, ומרכזי שירות מורשים בפריסה ארצית.
התשתית התפעולית של החברה כוללת מרכז לוגיסטי הממוקם בפארק התעשייה "ראם" (צומת כנות) הכולל מחסני ערובה (בונדד), מתקן הכנה ומסירה לכלי רכב, מכון רישוי מוסמך מתקדם ומחסני חלפים.

פעילותה של החברה בתחום הרכב והתחבורה כוללת יבוא, שיווק והפצה של צמיגים מתוצרת ברידג'סטון ואפולו, המשווקים ב-200 נקודות שירות ברחבי הארץ, ייבוא, שיווק ושירות של ציוד מכני הנדסי תוצרת ליוגונג וייל, טרקטורים תוצרת קובוטה ומגוון מותגים נוספים, ייבוא וייצור של דחסניות ונגררים בתחום איכות הסביבה והרכב הכבד.
החברה מספקת שירותי תפעול ותחזוקה לציי רכב באמצעות ח.י.ל ניהול ואחזקת ציי רכב, שירותי ליסינג תפעולי באמצעות חברת כספא ליסינג ושירותי ביטוח באמצעות מתיב סוכנות לביטוח.
בתחום התחבורה הציבורית החברה שותפה במטרופולין תחבורה ציבורית בע"מ המתפעלת צי של כ-600 אוטובוסים.

מכשירי תנועה הינה ספק מוכר של ממשלת ישראל ומשרד הבטחון ומזה שנים משווקת את מוצריה ושירותיה לחברות הגדולות ביותר בכל מגזרי העסקים של הכלכלה הישראלית.
החברה שומרת על איכות גבוהה והיא מוסמכת 2008: ISO9001 (הכולל תקן של איכות הסביבה).

 


אודות החברה
מבנה ארגוני
תחומי פעילות
חברות בנות וקשורות
אגף הציוד
אגף הצמיגים
חטיבת איכות הסביבה
אגף השירות
מעורבות חברתית
קרן בוקסנבאום נטע
מחירון חלפים
English
בתנועה - עתון הקבוצה
צור קשר