חברת מכשירי תנועה ומכוניות היא אחת מחברות הרכב
דף הבית > אודות החברה > חסות דימה קרויטר

חסות ותמיכה לקופץ האולימפי דימה קרויטר
 
 
מכשירי תנועה יבואנית המותג סוזוקי בישראל גאה להעניק חסות ותמיכה לקופץ לגובה האולימפי דימה קרויטר ותלווה אותו גם בהכנות לקראת המשחקים האולימפיים בריו 2016.

 
דימה קרויטר עלה לארץ עם אימו בשנת 1999 בהיותו בן 6. בשנת 2005 הכיר את המאמן אנטולי שפראן שהראה לו את הדרך להצלחה ומאז לא הפסיק לקצור הישגים היסטוריים.
 
בין היתר, זכה בשנת 2010 במדליית זהב היסטורית במשחקים האולימפיים לנוער שהתקיימו בסינגפור ובשנת 2015 זכה במדליית כסף היסטורית באליפות אירופה עד גיל 23.
כיום, הישגו בקפיצה לגובה הוא גובה שיא של  2.29 מ' ובכך הכתיב את הקריטריון למשחקים האולימפיים שיתקיימו בריו. השאיפה העיקרית של דימה היא להניף את דגל ישראל באולימפיאדת ריו כשצלילי "התקווה" נשמעים ברקע .
 
צבי נטע, יו"ר מכשירי תנועה ציין ש" דימה מהווה גאווה לספורט הישראלי, הוא אחד מהאתלטים המוכשרים בישראל והינו דוגמא להשקעה ומצוינות.אני מאמין ביכולותיו של דימה להבאת הישגים בינלאומיים נוספים".
מכשירי תנועה מאמינה בספורטאים צעירים ורואה חשיבות רבה בתמיכה בהם כחלק מפעילותה למען הקהילה, ביניהם גם סגן אלוף העולם בסקי מים אור שניוק ובעבר גם בגולשת מעיין דוידוביץ'.
 
דימה ציין שהוא מעריך מאוד את העובדה שמותג סוזוקי בחר להעניק לו חסות ולאפשר לו את השקט הכלכלי לעסוק באימונים ובהכנות לקראת המשחקים האולימפים: "אני כבר מרגיש חלק מהמשפחה החמה והתומכת של מכשירי תנועה ואני בטוח שהרוח הגבית של מותג סוזוקי תסייע לי בהכנות לקראת ריו".

 

לעמוד הבית: http://www.ael-group.co.il/

 


 

 

 


אודות החברה
מבנה ארגוני
תחומי פעילות
חברות בנות וקשורות
אגף הציוד
אגף הצמיגים
חטיבת איכות הסביבה
אגף השירות
מעורבות חברתית
קרן בוקסנבאום נטע
מחירון חלפים
English
בתנועה - עתון הקבוצה
צור קשר