חברת מכשירי תנועה ומכוניות היא אחת מחברות הרכב
דף הבית > אודות החברה > מותג‭ ‬MAN‭ ‬חוגג‭ ‬50‭ ‬שנות‭ ‬שיווק‭ ‬בישראל

מותג MAN חוגג 50 שנות שיווק בישראל ו-100 שנות
 
הצלחה בעולם!
 

לרגל ציון 50 שנות שיווק משאיות ואוטובוסים מבית המותג מאן בישראל ולכבוד 100 שנה לייצור המשאית והאוטובוס הראשונים בגרמניה, נערכה תערוכה מיוחדת ואירוע מכירות חגיגי.

האירוע התקיים בגני התערוכה בתל אביב והיה כולו הצדעה ליצרנית הגרמנית ולעיר הבווארית מינכן, בה ממוקם מפעל המותג.

זה היה יום בלתי נשכח. לגני התערוכה בתל אביב נהרו במהלך כל היום לקוחות של מכשירי תנועה ומשאיות, יבואנית מותג מאן בישראל ולקוחות חדשים שרצו להתרשם ממגוון המשאיות והאוטובוסים. ההאנגר רחב הידיים עוצב כרחוב גרמני בווארי מסורתי ובו הוצבו תמרורים, מסלולי כבישים, ספסלי ישיבה מעוצבים, שולחנות וכסאות עץ המאפיינים את רחובות בוואריה. לוחות מודעות שהציגו את אבני הדרך של המותג בישראל ודגלים שהציגו את אבני הדרך של המותג בעולם.

לצד אלו, הוצגו גם משאיות ואוטובוסים חדשים, מיצג מרשים של המנוע החדש D38 ומיצגים מיוחדים להמחשת מערכות הטכנולוגיה החדשניות של המותג, שהוטסו מגרמניה לרגל האירוע. התערוכה חיברה את הלקוחות אל העבר, ההווה והעתיד של המותג בישראל ובעולם, כשאת העתיד ייצג האוטובוס החדשני המונע בגז הראשון בישראל אשר הביא עימו בשורה של חיסכון בעלויות והתחשבות מקסימלית בסביבה בזכות הנעתו בגז שאינו פולט רעלים לאוויר בעת הנסיעה.

האוכל הנפלא הוגש בדוכנים בוואריים מסורתיים, לאורך כל היום, לאחר שהוכן על ידי שף שלמד את סוד הכנת המטעמים הבווארים.
במהלך האירוע, אף הוגרלו בין הנרשמים מראש והרוכשים, כרטיסי טיסה הכוללים אירוח וביקור במרכז המבקרים של מאן במינכן גרמניה.
הזוכים: דפוס בארי ונאדר סלאח היו מאושרים לקבל את הבשורה על זכייתם.

בשעות הערב, המתופפים של להקת “דה מנטה” הרעידו את גני התערוכה בתיפוף עוצמתי ומרשים לקראת הנאומים של מר היינץ יורגן לאו חבר הנהלת מאן גרמניה, הגברת אנקה יעל פופר, הנספחת הכלכלית מטעם שגרירות גרמניה בישראל ומר צבי נטע, יו”ר מכשירי תנועה. היו אלו נאומים מרגשים שנסובו סביב סיפור הצלחת המותג בישראל ושיתוף הפעולה הפורה בין גרמניה וישראל. לסיום, הוקרן סרט ברכות מרגש של הקולגות מנציגויות מאן ברחבי העולם אשר ברכו לרגל 50 שנות שיווק בישראל.

במהלך היום נמכרו דגמים רבים ונחתמו עסקאות מוצלחות כשהנוכחים במקום נהנים מהאווירה המיוחדת. האירוע העביר את העוצמה, האיכויות וההצלחה העולמית של המותג ואת הקשר המיוחד שבין היצרן הגרמני למכשירי תנועה.
 
 
לאתר מותג MAN:
 

 


אודות החברה
מבנה ארגוני
תחומי פעילות
חברות בנות וקשורות
אגף הציוד
אגף הצמיגים
חטיבת איכות הסביבה
אגף השירות
מעורבות חברתית
קרן בוקסנבאום נטע
מחירון חלפים
English
בתנועה - עתון הקבוצה
צור קשר