חברת מכשירי תנועה ומכוניות היא אחת מחברות הרכב

צמיגים

דף הבית > תחומי פעילות > צמיגים

מכשירי תנועה היא היבואן והמפיץ הבלעדי בישראל של צמיגים מתוצרת ברידג'סטון ו- פיירסטון מאז שנת   1986. צמיגי ברידג'סטון נחשבים למותג האיכותי העיקרי בשוק הצמיגים בישראל. כנציגה בלעדית של חברת ברידג'סטון היפנית , הצמיג מספר אחת בעולם, מכשירי תנועה מובילה כיום בשוק הצמיגים הישראלי .

מכשירי תנועה מייבאת ומשווקת  צמיגי  4X4 , צמיגים מסחריים, משא ועפר וצמיגים מקוריים המגיעים מורכבים על ידי יצרן כלי הרכב בחו"ל בהרכבה ראשונית על מגוון נרחב של כלי רכב פרטיים, משאיות ואוטובוסים כגון: מאזדה, מיצובישי, ניסן, טויוטה, הונדה, ב.מ.וו, פולקסוואגן, אאודי, מרצדס בנץ, סקודה, ועוד.... כמו גם צמיגי אופנועים וקטנועים המשווקים ברובם ע"י משווק חיצוני ומגיעים מקוריים על מגוון רחב של אופנועים וקטנועים כגון: סוזוקי, ימאהה, קאוואסאקי, הונדה ועוד...

צמיגי ברידג'סטון משווקים לפנצ'ריות מוסמכות ציי-רכב גדולים וחברות גדולות , כמו תעבורה", מפעלי-תובלה, קוקה-קולה, יוזמה הגליל, מטרודן ב"ש, אגד ועוד...הרוכשות בעיקר צמיגי-משא ואוטובוסים .

הסניף המרכזי של החברה והמחסן הראשי של צמיגי ברידג'סטון ממוקמים  באזור התעשיה הצפוני אשדוד, ומאוישים באנשי מכירות, מנהלי מכירות, אנשי שירות לבדיקות אחריות לצמיגים, ונהגי-חלוקה לאספקה סדירה של צמיגים. צוות המכירות והשירות של ברידג'סטון נותן מענה ושירות לאזור המרכז, ירושלים והשפלה, הדרום והשרון.

כמו כן לחברה פנצ'ריה במוסך המרכזי בפתח תקוה וסניף נוסף הנמצא בחיפה ומספק שירותים לאזור הצפון.

חברת מכשירי תנועה פועלת ומשקיעה מאמץ רב בשיפור וקידום השירות ללקוח , אספקת צמיגים ושירות בזמן וברמה מקצועית גבוהה.

לקוחות מכשירי תנועה שומרים על נאמנות לחברה ומלווים אותה לאורך שנים רבות.אודות החברה
מבנה ארגוני
תחומי פעילות
חברות בנות וקשורות
אגף הציוד
אגף הצמיגים
חטיבת איכות הסביבה
אגף השירות
מעורבות חברתית
קרן בוקסנבאום נטע
מחירון חלפים
English
בתנועה - עתון הקבוצה
צור קשר