חברת מכשירי תנועה ומכוניות היא אחת מחברות הרכב

מעורבות חברתית

חסות לקופץ האולימפי דימה קוריטור


מכשירי תנועה יבואנית המותג סוזוקי בישראל גאה להעניק חסות ותמיכה לקופץ לגובה האולימפי דימה קוריטור ותלווה אותו גם בהכנות לקראת המשחקים האולימפיים בריו 2016.
דימה קוריטור עלה לארץ עם אימו בשנת 1999 בהיותו בן 6. בשנת 2005 הכיר את המאמן אנטולי שפראן שהראה לו את הדרך להצלחה ומאז לא הפסיק לקצור הישגים היסטוריים.
בין היתר, זכה בשנת 2010 במדליית זהב היסטורית במשחקים האולימפיים לנוער שהתקיימו בסינגפור ובשנת 2015 זכה במדליית כסף היסטורית באליפות אירופה עד גיל 23.
כיום, הישגו בקפיצה לגובה הוא גובה שיא של 2.29 מ' ובכך הכתיב את הקריטריון למשחקים האולימפיים שיתקיימו בריו. השאיפה העיקרית של דימה היא להניף את דגל ישראל באולימפיאדת ריו כשצלילי "התקווה" נשמעים ברקע .
 
צבי נטע, יו"ר מכשירי תנועה ציין ש" דימה מהווה גאווה לספורט הישראלי, הוא אחד מהאתלטים המוכשרים בישראל והינו דוגמא להשקעה ומצוינות.אני מאמין ביכולותיו של דימה להבאת הישגים בינלאומיים נוספים".
מכשירי תנועה מאמינה בספורטאים צעירים ורואה חשיבות רבה בתמיכה בהם כחלק מפעילותה למען הקהילה, ביניהם גם סגן אלוף העולם בסקי מים אור שניוק ובעבר גם בגולשת מעיין דוידוביץ'.
דימה ציין שהוא מעריך מאוד את העובדה שמותג סוזוקי בחר להעניק לו חסות ולאפשר לו את השקט הכלכלי לעסוק באימונים ובהכנות לקראת המשחקים האולימפים: "אני כבר מרגיש חלק מהמשפחה החמה והתומכת של מכשירי תנועה ואני בטוח שהרוח הגבית של מותג סוזוקי תסייע לי בהכנות לקראת ריו".


סקי מים

אור שיניוק - אלוף עולם - מדלית זהב לשנת 2010 בקטגורית הסלאלום.

אור שניוק, בן 33 מבאר יעקב - מתחרה בסקי מים בכבלים - זוכה לחסות מכשירי תנועה במימון תכנית האימונים שלו משנת 2006 ועד היום.
בשנת 2007 אור זכה באליפות אירופה בגרמניה ובספטמבר 2009 זכה באליפות אירופה בצ'כיה במקצה הסלאלום , בה התחרה כנגד 80 מתמודדים מ -15 מדינות שונות.  בשנת 2014 זכה אור לתואר סגן אלוף עולם בתחרות שהתקיימה בגרמניה בה התחרה מול כ-100 מתמודדים למעלה מ-20 מדינות שונות. בשנת 2016 זכה מקום רביעי באליפות אירופה באוקראינה.
מכשירי תנועה  עודדה את אור שניוק להגיע למטרה שהציב לעצמו - לזכות באליפות העולם לשנת 2010 . ואכן אור קיבל את מדליית הזהב בתחרות הסלאלום שהתקיימה בתל אביב, כשהוא גובר על סימון הרמן הגרמני ומגשים את חלומו. לצפייה בסרטון על אור שיניוק לחץ כאן

השאיפה הבאה של אור היא להחזיר את תואר אלוף אירופה בתחרות שתתקיים בספט' 2017 בפולין.


חסות למתאבקת האולימפית אילנה קראטיש

אילנה קראטיש, מתאבקת חופשית אולימפית, זוכה לחסות ותמיכה של מכשירי תנועה, יבואנית מותג ברידג'סטון - יצרנית הצמיגים היפנית מס' אחד בעולם.

קראטיש הינה הספורטאית היחידה אשר זכתה בתואר סגנית אלופת אירופה 4 פעמים ברציפות, הישג מדליסטי היסטורי בענף היאבקות ובספורט הישראלי  שלא נראה כמותו עד כה.

קראטיש זכתה בין היתר במדליית ארד בתחרות הגרנד פרי בספרד אשר התקיימה בקיץ 2017 ומשקיעה כעת את כל מאמציה לקראת האולימפיאדה הבאה בטוקיו 2020. זו הפעם הראשונה שמותג בינלאומי לוקח חסות לאולימפיאדה שבה יש גם חסות מקומית של אותו מותג על ספורטאי.


פרויקט אמץ לוחם

חברת מכשירי תנועה מאמץ את גדוד דקל וגדוד הדס - מגמת להב - בה"ד
 
פרויקט "אמץ לוחם" הוא יוזמה של האגודה למען החייל היוצרת קשר בין חברות עסקיות ליחידות הלוחמות בצה"ל. 
מתוך רצון לתרום למען הקהילה החליטה מכשירי תנועה בשנת 2011 לקחת חלק בפרויקט ולאמץ  את היחידות למשך 3 שנים. במסגרת האימוץ תורמת מכשירי תנועה סל רווחה של 100,000 ש"ח למשך 3 שנים. סל זה מיועד לרווחת היחידה וחייליה בשירות החובה, לסיוע לחיילים במצוקה כלכלית ולמענה לבעיות שוטפות.
בנוסף לתרומה הכספית פועלת מכשירי תנועה ליצירת קשר בין מנהלי החברה ועובדיה לבין חיילי הגדוד על ידי עידוד פעילויות משותפות: השתתפות בטקסי הגדוד, כגון: טקסי סיום, יום הזכרון ועוד, שיתוף החיילים בפעילויות הגיבוש של מכשירי תנועה, קיום ימי ספורט בשילוב עם עובדי החברה, אירוח חיילי הגדוד במשרדי החברה, העסקת חיילים בודדים היוצאים לחופשה מיוחדת בתפקידים זמניים בחברה (בכפוףלמתן היתר עבודה פרטית לחיילים בשירות חובה), הרצאות מפי המג"ד לעובדי מכשירי תנועה, סיוע בלימודים לחיילים עולים ולחיילים בודדים, ופעילות משותפת לוחמים - עובדי מכשירי תנועה למען הקהילה.

מכשירי תנועה מאמינה כי קיום מערכת יחסי גומלין טובה והדדית בין מנהלי החברה ועובדיה לבין הגדוד ועידוד פעילות משותפת תביא להעצמת הרווחה של חיילי היחידה.

בטקס מיוחד שהתקיים בחודש מרץ בבה"ד 1, בו נכחו  אילן טל, מפקד בה"ד 1 וסגנו, קצינים, מנהלת פרויקט "אמץ לוחם" באגודה, ורדה דרוקר ומנהלי חברת מכשירי תנועה, חתם צבי נטע על תעודות האימוץ ואמר כי הוא מעודד ותומך בהעסקה של קצינים ששירתו בצה"ל. 


תמיכה בעובדים המשרתים במלואים

קבוצת מכשירי שומרת על מקום עבודתם של עובדיה המשרתים במילואים
לבקשת משרד הבטחון וקצין מלואים ראשי הצטרפה החברה לתכנית "מגן המילואים". החברה תומכת בעובדים המשרתים במלואים ומפעילה תכנית תמיכה לרווחת העובדים ובני משפחתם.
זכויותיהם של העובדים לא נפגעים כתוצאה מהעדרות מהעבודה ו תפקידם  בחברה נשמר, כך שיוכלו לצאת למלואים ולשוב לתפקידם ללא דאגה.

 אודות החברה
מבנה ארגוני
תחומי פעילות
חברות בנות וקשורות
אגף הציוד
אגף הצמיגים
חטיבת איכות הסביבה
אגף השירות
מעורבות חברתית
קרן בוקסנבאום נטע
מחירון חלפים
English
בתנועה - עתון הקבוצה
צור קשר