חברת מכשירי תנועה ומכוניות היא אחת מחברות הרכב
דף הבית > אודות החברה > הויטארה החדשה

הויטארה החדשה מבית סוזוקי, הכי אופנתית, הכי מיוחדת והכי סוזוקי.

לאחר מעל שלושים שנות הצלחה בארץ ובעולם, סוזוקי משיקה את הויטארה, רכב הפנאי שטח החדש המשלב עיצוב מסוגנן, צבעים יפהפיים, נוחות נסיעה,  בטיחות גבוהה ומביא עמו ניחוחות חדשים מבית סוזוקי.

יש ניחוח חדש בשטח.....

סוזוקי מצטרפת לטרנד הכי חם בענף הרכב, רכבי פנאי שטח מעוצבים ואופנתיים. הגראנד ויטארה שהפך לאייקון של סוזוקי והיה בנוי בתכליתו לשטח מפנה את מקומו לטרנד החדש, רכבי פנאי שטח המאופיינים בעיצוב מרהיב בשילוב ארסנל צבעים ושילובים מיוחדים.

הויטארה החדשה מעוצבת יותר, נוחה יותר ומפנקת יותר
המנוע החדש של סוזוקי בעל שישה הילוכים ומערכת STOP&START הפועלים באופן אופטימלי על מנת לספק ביצועים מעולים לצד חיסכון בצריכת דלק והפחתת זיהום אוויר.
גרסת ה- 4x4 מצויידת במערכת ALL-GRIP המאפשרת בחירה בין ארבעה מצבי נסיעה לנהיגה חוויתית בשטח ואחיזת כביש מושלמת, ובקרת נסיעה בירידה ועלייה בשיפועים הפועלת באופן אוטומטי.

מעוצבת מבחוץ, מרווחת מבפנים
עיצובה של הויטארה מאפשר שילובים מיוחדים של שני צבעים ההופכים את הנסיעה בויטארה למרגשת יותר. המרחב הפנימי מרשים ומעניק תחושת פינוק אמיתית במיוחד, בשילוב שבע כריות אוויר לבטיחות מקסימלית.

ויטארה מבית סוזוקי
הויטארה משדרגת את קטגוריית פנאי שטח ומשלבת מעבר לעיצוב מרהיב מבחוץ גם עיצוב פנימי מרשים ומפנק והכי חשוב את הבטיחות הגבוהה, האיכות, האמינות והחיסכון שתמיד אפיינו את סוזוקי. על הכביש, מרגישה הויטארה מאוזנת ובטוחה. אין ספק, הדגם החדש מבית סוזוקי קולע בדיוק למטרה עם עיצוב צעיר, רמת הבטיחות הגבוהה ביותר ותנוחת נהיגה גבוהה.
תוסיפו להכל תמורה גבוהה למחיר לצד מותג חזק ואמין ותקבלו רכב מושלם לכל המשפחה ולכל אחד מכם.

 

לפרטים נוספים:

 http://www.suzuki.co.il/category/New_Vitara


 


אודות החברה
מבנה ארגוני
תחומי פעילות
חברות בנות וקשורות
אגף הציוד
אגף הצמיגים
חטיבת איכות הסביבה
אגף השירות
מעורבות חברתית
קרן בוקסנבאום נטע
מחירון חלפים
English
בתנועה - עתון הקבוצה
צור קשר